iki kişilik traktör oyunları

2 kişilik sünger bob 2 kişilik sünger bob 2 kişilik sünger bob oyunumuzda keyif veren bir macera sizi bekliyor. bu oyunda denizaltında yaşayan sevimli sarı sünger ile prensesi kurtarmak için kale şövalyeleri ile savaşacaksınız.

2 Kişilik Totem Çiftlik 2 Kişilik Totem Çiftlik Totem Village adındaki bu oyunda iki küçük kaharamanız mevcuttur. Bu iki çiftçimizin biri iyi huylu diğeri kötü huyludur. Peki Sen kimzin iyimi kötümü. Bu harika totem köyünü kurtarmak sana kalmış oyun hem 2 iki kişilik hemde tek kişilik oyunlar kategorisinden olup istediğiniz şekilde oyanayabilirsiniz. Oyun 2 seçenekli dilden oluşmakta olup ingizilizce seçeneği ile daha rahat oynanmaktadır.

Ateş ile buz adam Ateş ile buz adam Ateş ile buz adam 2 kişilik ateş ile buz adam isimli bu oyunumuzu play seçeneğine tıklama yaparak oyunu başlatınız. Oyunda toplam 25 bölüm bulunuyor. Birinci bölümden oyuna başlayarak tüm bölümleri geçene kadar durmayınız. W,A,S,D tuşlarıyla ateş adamı ve yön tuşlarıyla ise buz adamı kontrol ediniz. Eğer ateş adam ve buz adamdan herhangi biri yanarsa bölümü baştan oynamak zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden oyunu dikkatli bir şekilde oynayınız. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.

Batman ikili takım Batman ikili takım iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Bebek kliniği Bebek kliniği Bebek kliniği Klinikte çalışan doktorun yönlendirerek bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamaya ne dersiniz? İlk olarak iyileştirmeniz için karşınıza aynı anda birden en fazla iki bebek gelecek. Bebeklerin ihtiyaç durdukları işlemler başlarının üzerinde çıkan resimler ile belirtilmektedir. Bebeklerin ihtiyaçlarını zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz halinde oyunda seviye atlayarak yeni bölümlerde oynamaya hak kazanırsınız.

Ben 10 Bitkilere Saldır Ben 10 Bitkilere Saldır Ben 10 Bitkilere Saldır Önünüze çıkan iki tane JOGAR butonuna tıklayarak oyuna başlayın. Zehirli bitkilerden kaçmak için FARE nizi kullanın. Bitkiler size zehir salgılarken sizde onlara ilaçlarınızdan atın. Bitkilerin içinden havaya saçılan zehirlere dikkat edin canınızı yakabilirler.

Çılgın Hırsız Çılgın Hırsız Hırsız 2 kişilik korumaların arasında elmas ve değerli maden taşları çalmaya çalışıyor. Oyun basit fakat çılgın hırsızın yakalanmaması için seri davranman gerektiriyor.

Çöp Adam Badminton 2 Çöp Adam Badminton 2 Sevilen çöp adam badminton oyununun ikincisi ilk kez Klas Oyun da. Bu oyunu ister tek başınıza isterseniz bir arkadaşınızla karşılıklı oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Diego Traktörü Diego Traktörü Diego Traktörü Diego ile traktör kullanark tüm çöpleri yollardan alıp çöpe atmalısınız. Mahallelerin tertemiz kokması için sizin Yön Okları ile Diego traktörünü kullanarak çöpleri geride bırakmadan çöplüğe kadar sürüklemeniz gereklidir.

Gizmo traktör Gizmo traktör Gizmo traktör Oyunda görevlerinizi başarılı bir şekilde tamamlamaya çalışınız. Yön tuşları ile traktörünüzün kontrolünü sağlayabilirsiniz. Traktör ile hızlı gitmek isterseniz X tuşuna basabilirsiniz. Yolda ilerlerken karşınıza çıkan puanları toplayın ve puanınızı yükseltiniz. Bölüm sonuna ulaşmayı başarmanız halinde oyuna yeni seviyeler ile devam edebilirsiniz. Traktör ile yolda ilerlerken çok dikkatli olmalısınız.

Gözlüklü Şirin Hedef Tahtası Gözlüklü Şirin Hedef Tahtası Gözlüklü şirine kızmış iki şirinin onun tahtaya resmini yapıp, çok konuştuğu için ağız tarafına topları atmak istemektedirler. Ağız tarafı delik olan resmin orasından topları geçirmeye çalışacağız. Resmin arkasından gözlüklü şirin geçmektedir, onuda vurursanız daha fazla sayı kazanırsınız. Topu atmak için topu atan şirinin üstüne mause ile tıklayın. Oyuna başlamak için Play yazan yerlere tıklamanız yeterlidir. Şirinle top atmak için ise şapkasına mause(fare) ile tıklayıp sağ sol yaparakta nişan alabilirsiniz.

iki kişilik macera oyunu iki kişilik macera oyunu iki kişilik macera oyununda sizde arkadaşınız ile birlikte maceraya atılmaya hazır olun sizde arkadaşınız ile beraber maceradan maceraya atılın şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

iki kişilik mario savaşları iki kişilik mario savaşları 2 kişilik mario savaşları oyununda Mario ile birlikte oyun içerisinde bulunan düşmanlar ile savaşarak etkisiz hale getirmeye çalışınız. Birinci oyuncu kontrol için w,a,s,d tuşlarını kullanmalı. Ateş etmek için boşluk tuşunu kullansın. İkinci oyuncu ise hareket için yön tuşlarını ve ateş etmek için de enter tuşunu kullanmalı. Bölüm içerisinde başarılı olup yeni seviyelere geçebilmek için düşmanların tamamını etkisiz hale getiriniz. Düşmanlardan kurtulmak için ateş ettikten sonra baygın durumda iken üzerlerine gidip yok edebilirsiniz.

İkili Kaçış İkili Kaçış Bu keyifli kaçış oyununu bir arkadaşınızla beraber birbirinize rakip olarak oynayabilirsiniz. İlk oyuncu W,A,S,D, ikinci oyuncu yön tuşlarıyla oynayabilir. İyi eğlenceler.

Kim milyoner olmak ister Kim milyoner olmak ister Kim milyoner olmak ister Yarışma duygusunu yüksek heyecanıyla yaşamak isteyen, soru cevap tutkunları için özenle şeçilmiş genel kültür sorularından oluşan toplam 15 soru var ve bu soruların toplam değeri 1 milyon TL yapıyor. Bu güzel yarışmada sorulara doğru cevaplayarak toplam 1 milyon TL kazanabilmeniz mümkün. Herhangi bir soruda takıldığınızda kullanmak üzere 3 joker hakkınızı bulunmaktadır. Bu joker haklarını şöyle sıralayabiliriz : Bunlardan ilki telefonla herhangi bir yakınınıza soruyu sorabilme şansınız iken diğeri yarı yarıya joker hakkınız ile yanlış olan iki seçenekten birini eleyebilmeniz ve son olarak izleyicilere sorma hakkınız ile izleyicilerin seçtiği cevap şıklarının yüzdesini görebilmenizden ibarettir. 3 joker hakkını dilediğiniz soruda kullanabilirsiniz.

Kırmızı traktör Kırmızı traktör Kırmızı traktör Traktörünün arkasına bağladığımız römork ile çiftlikte üretilen malları taşıyacaksınız. Yön tuşlarını kullanarak kontrol ettiğimiz traktörümüz ile önce römorku alıyoruz. Daha sonra yükleme işleminin yapılacağı noktaya götürerek, kısa bir süre taşıyacağımız malların yüklenmesini bekliyoruz. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra ışığın yeşile döndüğünü göreceksiniz. Bu traktör ile hareket edebileceğiniz anlamına gelmektedir. Yeşil ışık yandıktan sonra traktörümüz ile ilerliyor ve markete ulaşmaya çalışıyoruz. Fakat bu pek de kolay değil. Yol oldukça engebeli bu yüzden traktörü kontrol etmekte güçlük çekebilirsiniz. Bu yüzden dikkatli olmalı ve traktörü devirmemeye çalışmalısınız. Ayrıca dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise zaman. Oyunda kısıtlı süreniz bulunmaktadır. Bu süre içerisinde traktörü markete ulaştırmalısınız. Başaramazsanız oyunu kaybedebilirsiniz. Bölüm sonunda kazandığınız altınlar ile yeni bir traktör alabilirsiniz. Kırmızı traktör oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Magazin Muhabiri Magazin Muhabiri Ünlü bir magazin muhabiri olma fırsatını yakaladınız. Medyatik ünlülerin flas haber olacak fotoğraflarını ve firikiklerini yakalayın ve dünyaca ünlü bir magazin fotoğrafçısı olun.